Saada meile oma küsimus.
  Vastame 24h jooksul.

  Tehniline info

  HOONEST

  Hoone ehitatakse valatud lintvundamendile. Kandvad seinad ehitatakse keramsiitplokkidest 3mpa 200mm ja soojustatakse vahtpolüstüreen-plaatidega EPS (200mm) ning krohvitakse dekoratiivkrohviga, lisaks kasutatakse välisviimistluses fassaadiplaati. Vahelagi ja katuslagi ehitatakse raudbetoonist õõnespaneelidest, katuslae soojustus (EPS Silver +mineraalvill) 300mm – 400mm. Katusekatteks on PVC katusekate. Osaliselt kaetud terrassid on puittalastikul immutatud laudiskattega.

  Aknad ja rõduuksed on PVC raamidel 3x klaaspakett, U<0,9. Välisuksed on värvitud puituksed. Siseuksed on naturaalspoon uksed. Sektsioonide vahelised seinad on Columbia kivi + täiendav müratõke, saavutamaks heliisolatsiooni =>60 db. Mittekandvad vaheseinad on metallkarkassil 1+1 kipsseinad, tagamaks helipidavust ja kandevõimet.

  Päikeseenergia: Igal boksil on katusel 5 kw päikesejaam, mis aastas toodab eeldatavalt 5000 kwh energiat. Kui tootmine ületab tarbimist müüakse ülejääk tagasi võrku.

  SISEVIIMISTLUS

  Seinad värvitakse heledates toonides. Märgade ruumide seinad kaetakse 60x60keraamilise plaadiga. Põrandad kaetakse tubades naturaalse puitparketiga ühelipiline tamm, märgades ruumides ja esikus keraamilise plaadiga. Välise pääsuga panipaigas on tolmuvabaks töödeldud betoonpõrand. Kvaliteetne sanitaartehnika Ideal Standard.

  ELEKTER

  Boksi peakaitse on 3x20A, ehitatakse välja nõrkvool, hind sisaldab välis- ja sanitaarruumide valgustust, liitumisvalmidust sidega. Lülitid, pistikud ABB-lt, seeria Basic 55.

  KÜTE

  Igal boksil on autonoomne õhk-vesi soojuspump, põrandaküte mõlemal korrusel.

  VENTILATSIOON

  Ridamaja on varustatud autonoomse soojustagastusega sundventilatsiooniseadmetega.

  HEAKORD

  Kinnistul teostatakse haljastus, istutatakse hekid. Auto- ja jalgtee sissepääsud kaetakse sillutiskiviga. Hoovipoolseid alasid ümbritseb võrkaed, tänavpoolseid puitaed.
  Ridaelamute vahelised õuealad eraldatakse hekkidega.

  ENERGIAMÄRGIS

  Hoonele on väljastatakse A-klassi energiamärgis, mis vastab madalenergiamaja klassile.

  Müük

   Internet Explorer Icon

   NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.